Кабінет пацієнта успішно пройшов тестування спільно із пацієнтами та медичними працівниками і офіційно доступний для всіх українців. Кабінет пацієнта – це цифрова платформа, завдяки якій пацієнти можуть використовувати цифрові можливості електронної системи охорони здоровʼя в єдиному місці. Хто може скористатися можливостями кабінету пацієнта: повнолітні дієздатні українці: повний доступ до всіх можливостей кабінету; підлітки (14–18 років):…
Читати даліВ Україні стартувала Національна програма “Скринінг здоров’я 40+”. З 1 січня 2026 року українці та українки віком від 40 років можуть пройти скринінг для раннього виявлення: серцево-судинних захворювань цукрового діабету проблем психічного здоровʼя Детальну інформацію щодо програми можна отримати на офіційному ресурсі МОЗ – https://screening.moz.gov.ua/ Програма починає діяти з 2026 року й дасть змогу всім…
Читати далі