В Україні стартувала Національна програма “Скринінг здоров’я 40+”. З 1 січня 2026 року українці та українки віком від 40 років можуть пройти скринінг для раннього виявлення: серцево-судинних захворювань цукрового діабету проблем психічного здоровʼя Детальну інформацію щодо програми можна отримати на офіційному ресурсі МОЗ – https://screening.moz.gov.ua/ Програма починає діяти з 2026 року й дасть змогу всім…
Читати даліПошук по сайту
Останні записи
- НСЗУ: складні операції на серці у 2026 році — нові підходи до оплати та концентрації допомоги 03.06.2026
- Травень — Місяць обізнаності про ментальне здоров’я 26.05.2026
- З 25 по 31 травня в Україні проходить Національний тиждень безбар’єрності 26.05.2026
- 18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 18.05.2026
- Зміни в програмі здоров’я 40+ 14.05.2026