Національний скринінг 40+

  В Україні стартувала Національна програма “Скринінг здоров’я 40+”. З 1 січня 2026 року українці та українки віком від 40 років можуть пройти скринінг для раннього виявлення: серцево-судинних захворювань цукрового діабету проблем психічного здоровʼя Детальну інформацію щодо програми можна отримати на офіційному ресурсі МОЗ – https://screening.moz.gov.ua/ Програма починає діяти з 2026 року й дасть змогу всім…

Читати далі