Місяць цифрової грамотності в листопаді 2025 року — це ініціатива «Дія. Освіта» для підвищення цифрових навичок українців через безкоштовні освітні серіали, тести «Цифрограм» (загальний рівень) та «Кіберграм» (безпека) на платформі Дія. Освіта. Щоб долучитися, переглядайте курси про ШІ, медіаграмотність, ІТ, проходьте тести на платформі та отримуйте сертифікати, що підтверджують ваші компетенції для особистого та професійного…
Читати даліПошук по сайту
Останні записи
- НСЗУ: складні операції на серці у 2026 році — нові підходи до оплати та концентрації допомоги 03.06.2026
- Травень — Місяць обізнаності про ментальне здоров’я 26.05.2026
- З 25 по 31 травня в Україні проходить Національний тиждень безбар’єрності 26.05.2026
- 18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 18.05.2026
- Зміни в програмі здоров’я 40+ 14.05.2026