Місяць цифрової грамотності

Місяць цифрової грамотності в листопаді 2025 року — це ініціатива «Дія. Освіта» для підвищення цифрових навичок українців через безкоштовні освітні серіали, тести «Цифрограм» (загальний рівень) та «Кіберграм» (безпека) на платформі Дія. Освіта. Щоб долучитися, переглядайте курси про ШІ, медіаграмотність, ІТ, проходьте тести на платформі та отримуйте сертифікати, що підтверджують ваші компетенції для особистого та професійного…

Читати далі